Nowe źródło książek audio (po polsku) – Virtualo

To nie jest reklama, jestem niezależny itp. Dużo opisuję książek audio, więc nic w tym złego, że poświęcę wpis nowemu sklepowi online.

Ha! Coś się ruszyło, dotychczas polskie sklepy z książkami audio oferowały wysyłkę płyt z plikami mp3. W Virtualo.pl można zapłacić za książkę np. poprzez mTransfer i – tadaaa – pobrać plik. Właśnie kupiłem książkę, faktycznie około 30% taniej, niż w sklepie. Niby nie dostałem płyty ani okładki, ale po co mam sobie półki zastawiać. Mogę ściągać rozdziałami albo tomami. niecałe 9 zł za kilkadziesiąt godzin ukochanego „Winnetou”, do słuchania w samochodzie i na spacerach z psem – hurra hurra hurra :D

Super.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Nowe źródło książek audio (po polsku) – Virtualo

  1. Virtualo jest naprawdę ciekawym rozwiązanie. O wiele lepszym niż choćby Nexto.
    Na jednym forum znalazłem porównanie polskich księgarni z ebookami oraz audiobookami i prym wiedzie zupełnie inna firma (prym, w sensie cenowym rzecz jasna), która nazywa się Zixo.pl – z tym, że to nowy grajek na rynku i nie wiadomo jak to się skończy… ale ciekawe wrażenie pozostaje.

  2. Virtualo chyba prowadzi pod względem wygody użytkowania, ceny też mają niezłe. Na Nexto od dawna nie zaglądałem – teraz widzę, że ZNACZĄCO powiększyli ofertę, zainteresuję się.

    Zixo.pl chyba dopiero się rozwija i oferta audiobooków jest dość nieduża (w porównaniu z innymi cenami), życzę im oczywiście wszystkiego najlepszego (im większa konkurencja, tym lepiej dla konsumenta).

    Obie strony dodaję do linków na podstronie „Książki audio – czym jeść”. Dzięki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s